Logotip-Web de Fibconet

 Edita la traducció

Divisor PLC de tipus endollable

Tipus LGX /Tipus mòdul /Tipus casset

Definició

que combina PLC endollable i connector ràpid (que combina PLC endollable i connector ràpid) és un tipus de dispositiu de gestió d'energia òptica que es fabrica mitjançant la tecnologia de guia d'ona òptica de sílice. S'utilitza per dividir un feix de fibra òptica en diversos feixos amb una determinada relació de divisió. És un dispositiu passiu important en xarxes òptiques passives..

 

Característiques del producte

  • Baixa pèrdua d'inserció
  • PDL baix
  • Excel·lent uniformitat de canal a canal
  • Alta pèrdua de retorn i bona repetibilitat
  • Ampli rang de longituds d'ona

Aplicacions

  • LAN, Xarxes WAN i Metro
  • Projecte FTTH & Desplegaments FTTX
  • Sistema CATV
  • GPON, EPON
  • Equips de prova de fibra òptica
  • Xarxa de banda ampla de transmissió de base de dades

Informació adicional

Detalls del producte

Paràmetres 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Longitud d'ona de funcionament (nm) 12601650
Tipus de fibra G657A o especificat pel client
Pèrdua d'inserció (dB) 3.8 7 10.2 13.5 16.8 20.5/21.0
Pèrdua d'uniformitat (dB) 0.4 0.5 0.8 1 1.2 2
Pèrdua de retorn (dB) 55 55 55 55 55 55/50
Pèrdua depenent de la polarització(dB) 0.2 0.2 0.2 0.2 0.2 0.35
Directivitat (dB) 55 55 55 55 55 55
Pèrdua dependent de la longitud d'ona(dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Estabilitat de temperatura (- 5085 )(dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Temperatura de funcionament () -5085
Temperatura del magatzem () -5085
Dimensió del mòdul (mm) (L×W×H) 130× 100 × 25 130× 100 × 25 130× 100 × 25 130× 100 × 50 267× 100 × 50 130x100x102

Informació de la paraula

Mòdul xxx x xx x xx x x
YD- Configuració del port Tipus de fibra d'entrada Longitud de fibra d'entrada Tipus de fibra de sortida Fibra de sortida r Longitud Connector d'entrada Connector de sortida
Mòdul PLC=PMD 102=1*2 0= 250um 05= 0,5 m 0= 250um 05= 0,5 m 0= N0ne 0= N0ne
104=1*4 2= 2,0 mm 10= 1,0 m 2= 2,0 mm 10= 1,0 m 1=FC/UPC 1=FC/UPC
108=1*8 3= 3,0 mm 1.5= 1,5 m 3= 3,0 mm 1.5= 1,5 m 1=FC/APC 1=FC/APC
116=1*16 9= 0,9 mm
Transparent
2.0= 2,0 m 9= 0,9 mm
Transparent
2.0= 2,0 m 3=SC/UPC 3=SC/UPC
132=1*32 4=SC/APC 4=SC/APC
164=1*64 8= 0,9 mm
blanc
8= 0,9 mm
Color
5=LC/UPC 5=LC/UPC
202=2*2 6=LC/APC 6=LC/APC
……. T = MT

Sobre nosaltres

Sobre nosaltres-Producte únic

Les nostres certificacions

Certificacions-Producte únic

Mostra de fàbrica

Factory-Display-Producte únic

El nostre embalatge

Embalatge-Producte únic

La nostra exposició

Exposició-Producte únic

El nostre enviament

Enviament-Producte únic

Consulta de producte

Obteniu una cotització ràpida

Respondrem dins 12 hores, si us plau, pareu atenció al correu electrònic amb el sufix “@fibconet.com”.

També, pots anar al Pàgina de contacte, que proporciona una forma més detallada.

Investigació: Divisor PLC de tipus endollable

Els nostres experts en vendes respondran dins 24 hores, si us plau, pareu atenció al correu electrònic amb el sufix “@fibconet.com”.