Logo-Fibconet nettsted

 Rediger oversettelse

ABS Box PLC splitter

Definisjon

Ny (Ny) er en type optisk strømstyringsenhet som er produsert ved hjelp av silika optisk bølgelederteknologi. Den brukes til å dele en fiberoptisk stråle i flere stråler med et visst splittforhold. Det er en viktig passiv enhet i passive optiske nettverk.

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en><en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

Produktfunksjoner

  • Lavt innsettingstap
  • Lav PDL
  • Utmerket kanal-til-kanal enhetlighet
  • Høyt avkastningstap og god repeterbarhet
  • Bredt bølgelengdeområde

applikasjoner

  • LAN, WAN og metronettverk
  • FTTH-prosjektet & FTTX-distribusjoner
  • CATV-system
  • GPON, EPON
  • Fiberoptisk testutstyr
  • Database overføre bredbåndsnett

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

Ytterligere informasjon

produkt detaljer

Parametere 1×2 1× 4 1× 8 1×16 1×32 1× 64 1×128
Driftsbølgelengde (nm) 1260~1650
Fibertype G657A eller kundespesifisert
Innsettingstap (dB) 3.8 7 10.2 13.5 16.8 20.5/21.0 24.2/24.5
Tapsenhet (dB) 0.4 0.5 0.8 1 1.2 2 2.5
Returner tap (dB) 55 55 55 55 55 55/50 55/50
Polarisasjonsavhengig tap(dB) 0.2 0.2 0.2 0.2 0.2 0.35 0.35
Direktivitet (dB) 55 55 55 55 55 55 55
Bølgelengdeavhengig tap(dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 0.5
Temperaturstabilitet (- 50~ 85 ℃)(dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Driftstemperatur (℃) -50~85
Lager temperatur (℃) -50~85
ABS Box Dimension (mm) (L×B×H) 100*80*10 120*80*18 140*115*18 150*130*25

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

Ordinformasjon

Modul xxx x xx x xx x x
YD- Portkonfigurasjon Input Fiber Type Inngangsfiberlengde Utgangsfibertype Utgang Fiber r Lengde Inngangskontakt Utgangskontakt
PLC ABS box= PAB 102=1*2 0=250um 05=0,5m 0=250um 05=0,5m 0= N0ne 0= N0ne
104=1*4 2= 2,0 mm 10=1,0m 2= 2,0 mm 10=1,0m 1=FC/UPC 1=FC/UPC
108=1*8 3= 3,0 mm 1.5=1,5m 3= 3,0 mm 1.5=1,5m 1=FC/APC 1=FC/APC
116=1*16 9=0,9 mm
Gjennomsiktig
2.0=2,0m 9=0,9 mm
Gjennomsiktig
2.0=2,0m 3=SC/UPC 3=SC/UPC
132=1*32 4=SC/APC 4=SC/APC
164=1*64 8=0,9 mm
hvit
8=0,9 mm
Farge
5=LC/UPC 5=LC/UPC
202=2*2 6=LC/APC 6=LC/APC
……. T = MT

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

<en stil=”opasitet:0.0;farge:#ffffff”>ABS Box PLC splitter</en>

Om oss

Om-oss-enkeltprodukt

Våre sertifiseringer

Sertifiseringer-Enkelt-Produkt

Fabrikkskjerm

Fabrikkvisning-Enkeltprodukt

Vår pakking

Pakking-Enkelt-Produkt

Vår utstilling

Utstilling-Enkelt-Produkt

Vår frakt

Frakt-Enkelt-Produkt

Produkt forespørsel

Få et raskt tilbud

Vi vil svare innen 12 timer, vær oppmerksom på e-posten med suffikset "@fibconet.com".

Også, du kan gå til Kontaktside, som gir et mer detaljert skjema.

Forespørsel: ABS Box PLC splitter

Våre salgseksperter vil svare innen 24 timer, vær oppmerksom på e-posten med suffikset "@fibconet.com".