Logo-Fibconet වෙබ් අඩවිය

 පරිවර්තනය සංස්කරණය කරන්න

Logo-Fibconet වෙබ් අඩවිය

විස්තර

Indoor patch cords are current normal one. They are are used for the construction of horizontal subsystem and SCS building backbone cabling subsystems.

 

විශේෂාංග

  • එක් එක් එකලස් කිරීම සඳහා සම්පූර්ණ සොයාගැනීම් සහ පරීක්ෂණ සහතිකය සපයනු ලැබේ.
  • අල්ට්රා පොලිෂ් (UPC) සම්මත සහ කෝණ පොලිෂ් ලෙස සපයා ඇත (APC) also available.
  • Telcordia GR326 සහ IEC වෙත සුදුසුකම් ලබා ඇත 61300 standards and RoHS co mpliant materials.properties.
  • FC වැනි විවිධ සම්බන්ධක වර්ග සමඟ සැපයිය හැක, SC, ST, E2000, LC, DIN and others on request.
  • Available in singlemode and multimode (50/125 හා 62.5/125).
  • Many fibre types available including singlemode, බහු මාදිලිය, අඩු පාඩු & bend insensitive fibres.
  • සම්මත ඝනකම, LC-LC(2එම්), LC-වෙනත් (3එම්).
  • සියලුම සම්බන්ධක සෙරමික් ෆෙරූල් වලින් සපයනු ලැබේ.

 

අයදුම්පත

  • දත්ත සම්ප්රේෂණය
  • විදුලි සංදේශ
  • පරීක්ෂණ උපකරණ
  • WBN
  • ඔප්ටිකල් ෆයිබර් CATV
  • LAN ගෘහස්ථ / එළිමහන්

අමතර තොරතුරු

නිෂ්පාදන විස්තර

අයිතමය Single mode Multi mode
පී.සී UPC APC පී.සී
ඇතුල් කිරීමේ පාඩුව ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Reture Loss ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
Repeatability ≤0.1dB ≤0.1dB ≤0.1dB ≤0.1dB
කල්පැවැත්ම(Times) ≥600 ≥600 ≥600 ≥600
Tensile strength(එන්) ≥55 ≥55 ≥55 ≥55
මෙහෙයුම් තරංග ආයාමය 1310nm,1550nm
උෂ්ණත්ව ස්ථායීතාවය Additional Loss≤0.2dB, Return Loss Variability<5dB
Working Temperature -50℃~+75℃

වචන තොරතුරු

මොඩියුලය x xxx x x xx x x x x
YD- Fiber Dia Fiber Length Fiber cores ෆයිබර් ආකෘතිය Jacket Input Connector Output Connector ෆයිබර් ස්ටබ් Strength Member
IPC=Indoor Patch Cord

APC/AP=Armored Patch Cord/Pigtail

DPC=FTTH Drop Patch Cord

CPC=CPRI Outdoor Patch Cord

MPC/MP=Multicore Bundle Distribution Patch Cord/Pigtail

OWP=Outdoor Waterproof Pigtail

IP=Indoor Pigtail

0=250um 005=0.5m 01=Simplex 1=Single mode PV=PVC 0=None 0=None 1=UPC 0=None
2=2.0මි.මී 010=1.0මී 02=Duplex LS=LSZH FC=FC FC=FC 2=APC 1=Kevlar+Armored tube
3=3.0 මි.මී 015= 1.5m 04=Quad 2=Multimode OP=OFNP SC=SC SC=SC 3=PC
9=0.9 මි.මී
විනිවිද පෙනෙන
020=2.0m 06=6Core OR=OFNR LC=LC LC=LC 2=Braid+Armored tube
030= 3.0m 08= 8 හරය PE = PE ST=ST ST=ST
8=0.9 මි.මී
වර්ණ
…… 12=12Core TP=TPU MU = MU MU = MU 3=Kevlar+Braid+Armed tube
300=30m 24=24Core E2=E2000 E2=E2000
48=48Core MT=MTP MT=MTP 4=0.45mm වානේ කම්බි
72=72Core MP=MPT MP=MPT
…… S=නිශ්චිත කරන්න S=නිශ්චිත කරන්න 5=1.0mm වානේ කම්බි
S=නිශ්චිත කරන්න
6=0.45mm FRP

 

මොඩියුලය x xx x x x x x x
YD- ෆයිබර් වර්ගය Fiber Length Fiber cores ෆයිබර් ආකෘතිය සම්බන්ධකය ෆයිබර් ස්ටබ් Jacket කේබල් ඉදිකිරීම්
OWP=Outdoor Waterproof Pigtail
IP=Indoor Pigtail
0=250um 05=0.5m 1=Simplex 1=Single mode 0=None 1=UPC 1= PE 1=Simplex
2=2.0මි.මී 10=1.0මී 2=Duplex 2=Multimode 1=FC 2=APC 2= වෙනත් ගිවිසුම්ගත ද්රව්ය 2= බහු වර්ණ වර්ණවත්
3=3.0 මි.මී 15= 1.5m 3=Multicore 2=SC 3=PC
9=0.9 මි.මී
විනිවිද පෙනෙන
20=2.0m 3=LC 3= බහු කෝර මිටියක්
30= 3.0m 4=එස්ටී
8=0.9 මි.මී
වර්ණ
5= MU 4= බහුකාර්ය බෙදා හැරීම
6=E2000
S=නිශ්චිත කරන්න

අපි ගැන

අප ගැන-තනි නිෂ්පාදනයක්

අපගේ සහතික

සහතික කිරීම්-තනි නිෂ්පාදන

කර්මාන්තශාලා සංදර්ශකය

කර්මාන්තශාලා-ප්රදර්ශනය-තනි-නිෂ්පාදනය

අපගේ ඇසුරුම්

ඇසුරුම්-තනි නිෂ්පාදන

අපේ ප්රදර්ශනය

ප්රදර්ශනය-තනි නිෂ්පාදන

අපගේ නැව්ගත කිරීම

නැව්ගත කිරීම-තනි නිෂ්පාදන

නිෂ්පාදන විමසීම

ඉක්මන් උපුටා ගැනීමක් ලබා ගන්න

අපි ඇතුළත පිළිතුරු දෙන්නෙමු 12 පැය, කරුණාකර උපසර්ගය සහිත විද්‍යුත් තැපෑල වෙත අවධානය යොමු කරන්න කරුණාකර උපසර්ගය සහිත විද්‍යුත් තැපෑල වෙත අවධානය යොමු කරන්න.

කරුණාකර උපසර්ගය සහිත විද්‍යුත් තැපෑල වෙත අවධානය යොමු කරන්න, කරුණාකර උපසර්ගය සහිත විද්‍යුත් තැපෑල වෙත අවධානය යොමු කරන්න කරුණාකර උපසර්ගය සහිත විද්‍යුත් තැපෑල වෙත අවධානය යොමු කරන්න, කරුණාකර උපසර්ගය සහිත විද්‍යුත් තැපෑල වෙත අවධානය යොමු කරන්න.

පරීක්ෂණයක්: Logo-Fibconet වෙබ් අඩවිය

අපගේ විකුණුම් විශේෂඥයින් ඇතුළත ප්‍රතිචාර දක්වනු ඇත 24 පැය, කරුණාකර උපසර්ගය සහිත විද්‍යුත් තැපෑල වෙත අවධානය යොමු කරන්න කරුණාකර උපසර්ගය සහිත විද්‍යුත් තැපෑල වෙත අවධානය යොමු කරන්න.